Magnetyczna mata masująca Motion Mat: sklep, opinie, skład, cena apteka, dawkowanie, gdzie kupić

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Magnetyczna mata masująca Motion Mat – jak działa ? Dawkowanie, efekty, skutki uboczne

Współczesny świat to bez wątpienia świat pełen stresu, gonitwy i zmęczenia. Nie da się inaczej: nowoczesne życie zmusza człowieka do różnych aktywności, które niegdyś byłby niewyobrażalne. Siedzący tryb życia, stresująca praca, niewłaściwa dieta, brak ruchu i codziennej dawki aktywności fizycznej: to wszystko wpływa na ogólną kondycję fizyczną człowieka, ale zwłaszcza na jego układ ruchowy ze szczególnym uwzględnieniem kręgosłupa.
Kręgosłup to nie tylko podpora całego organizmu, to również droga, którą biegną niemal wszystkie połączenia nerwowe. To właśnie czyni z kręgosłupa i pleców w ogóle obszar szczególnie podatny na choroby.

Co więc zrobić, by chronić się przed schorzeniami kręgosłupa i układu ruchowego? Odpowiedzią jest Motion Mat!

Motion Mat

Wykorzystaj wyjątkową promocję i zamów Motion Mat w atrakcyjnej cenie! Dołącz do klubu rabatowego i otrzymaj 50 % zniżki! Motion Mat zamówisz na oficjalnej stronie producenta.

Ograniczony czas promocji:
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas

Współcześnie wielu ludzi zmaga się z wieloma chorobami dotyczącymi układu ruchowego i funkcjonowaniem kręgosłupa. Jednym z takich schorzeń jest osteochondroza, czyli uszkodzenie przestrzeni między kręgami, a także samych kręgów. Cierpi na to schorzenie niemal cała populacja świata z wcześniej wymienionych powodów. W większości przypadków choroba nie daje objawów i może rozwijać się niezauważenie przez wiele lat. Brak odpowiednio dobranego leczenia, a także brak profilaktyki prowadzi do zachwiania homeostazy organizmu, niepełnosprawności, a czasem, w rzadkich przypadkach, także do śmierci. Dlatego tak ważne jest dbanie o zdrowie.
Jeśli:

 • odczuwasz bóle w okolicy serca i łopatek;
 • zmagasz się z obniżoną ruchliwością szyi;
 • nawiedzają Cię częste bóle głowy i migreny;
 • masz problemy ze snem;
 • masz często obniżony nastrój;
 • dotykają Cię ból pleców i krzyża, zaburzenia czucia rąk czy trudności w oddychaniu i ból przy oddychaniu;
 • czujesz, że pogarsza się ruchomość Twoich stawów;
 • borykasz się z apatią i brakiem energii…

To znak, że z Twoimi plecami i kręgosłupem coś może być nie tak. W każdej z wyżej wymienionych dolegliwości może pomóc Ci Motion Mat.

Czym jest Motion Mat: jak działa i jak stosować?

Motion Mat to nic innego jak mata masująca, która ze względu na swój kształt i kształt aplikatorów użytych do jej budowy działa na dziesiątki punktów bioaktywnych w organizmie równocześnie! W dodatku Motion Mat ma wszyte do wewnątrz magnesy neodymowe, dzięki czemu jej skuteczność zostaje znacznie zwiększona. Igły w Motion Mat nie uszkadzają skóry ani nie powodują podrażnień.

Motion Mat działa wielopłaszczyznowo:

 • stymuluje zakończenia nerwowe w ciele;
 • poprawia przekazywanie impulsów między neuronami;
 • stabilizuje krążenie krwi;
 • przyspiesza regenerację organizmu;
 • usuwa ból i niweluje dyskomfort.
Motion Mat

Motion Mat została stworzona na bazie najlepszych tradycji akupunktury, która stosowana jest od setek lat do leczenia chorób związanych z układem ruchu. W Motion Mat igły ustawione zostały w taki sposób, aby odpowiednio stymulować punkty bioaktywne w ciele człowieka, który będzie korzystał z maty. Do uzyskania pożądanego efektu wymagane jest odbycie co najmniej dziesięciu sesji, a to kosztuje. Motion Mat jest bezpiecznym urządzeniem, nie wymaga nadzoru specjalisty i jest polecana do codziennego stosowania w domu.

Motion Mat została stworzona z kilku rzeczy. Z lnianego pokrowca, łatwego w pielęgnacji, odpornego na zużycie, z wypełniacza z włókna kokosowego, który jest ekologiczny, nie zbija się i nie zbryla, doskonale trzymając kształt. Motion Mat to także aplikatory z plastiku medycznego, bezpiecznego i hipoalergicznego materiału, który zamocowany został poprzez technikę prasowania termicznego (bez kleju). Wreszcie: w Motion Mat zastosowano magnesy neodymowe, które poprawiają pracę organizmu na poziomie molekularnym i poprawiają zdolności organizmu do regeneracji.

Zalety akupunktury i magnetoterapii, czyli o tym, dlaczego warto wybrać Motion Mat?

Motion Mat to akupunktura domowa, która nie rani skóry, ponieważ igły nie przebijają skóry, mają natomiast formę kwiatów lotosu. Kolce Motion Mat podrażniają w odpowiedni sposób zakończenia nerwowe i wspomagają przepływ krwi, prowadzą do rozluźnienia mięśni, a także sprawiają, że ich mimowolne skurcze przechodzą do historii.

Akupunktura i magnetoterapia są znanymi od setek lat sposobami na walkę z bólem lub schorzeniami układu ruchowego, a o ich zaletach można mówić wiele. Dość więc powiedzieć, że zarówno akupunktura, jak i magnetoterapia korzystnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu.

Akupunktura leczy ciało (wpływając na umysł), natomiast magnetoterapia sprawia, że organizm zachowuje homeostazę cały czas, dzięki czemu jest zdrowy, wolniej się starzeje i nie ulega chorobom w takim samym stopniu jak zestresowany, schorowany i zbolały organizm.

„Przy regularnym stosowaniu mata eliminuje problemy układu mięśniowo-szkieletowego i naprawia uszkodzone tkanki. Ćwiczenia z Motion Mat łagodzą zmęczenie, zapobiega stresom, eliminuje ból, ożywia i tonizuje” – zapewnia producent.

Mata masująca Motion Mat opinie na forum, recenzje. Co mówią użytkownicy?

Kilku spośród użytkowników opisało ten produkt jako przełom w medycynie, to musi o czymś świadczyć.
Motion Mat został wielokrotnie przetestowany, zanim trafił do sprzedaży, a wszystkie testy dały pozytywnie rezultaty.
Wystarczy poszukać w sieci opinii na temat Motion Mat, by przekonać się, że jest to produkt z górnej półki, cieszący się ogromną popularnością.

Magnetyczna mata masująca Motion Mat gdzie kupić? Cena apteka, sklep

Użyj tego linku, aby otrzymać zniżkę 50 %:

Bestseller!Motion Mat


Motion Mat należy kupować wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej producenta, gdyż na rynku krąży masa podróbek i niedziałających zamienników.More about this topic:

Rwa Kulszowa: przyczyny, objawy, leczenie
Flexa Plus Optima - najlepsze rozwiązanie problemów. Opis i opinie
Czy warto kupić Troverno i czy ma dobre opinie. Recenzja
Dowiedz się więcej o Parafrix. Jakie ma opinie? Działanie
Przegląd recenzji o Hallu Forte. Czy jest warty swojej ceny?
Flexomed - hit czy kit? Czytaj więcej i sprawdź opinie

Sending
User Rating 5 (1 vote)
Share.

Leave a Reply