Potencja – co każdy mężczyzna powinien wiedzieć o zaburzeniach erekcji?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zaburzenia erekcji są na tyle wstydliwym problemem, że ci, którzy je mają, wolą skrywać to w tajemnicy, niż zgłosić się do specjalisty czy szczerze porozmawiać z partnerką. Tymczasem nieleczona imPotencja się pogłębia.

ImPotencja jest przypadłością jak każda inna. Nieleczona, pogłębia się i utrwala. Jeśli masz problemy ze wzwodem, pozostają Ci dwa wyjścia: albo nadal będziesz zachowywał to w sekrecie, a wtedy zapomnij o jakichkolwiek miłosnych uniesieniach, albo dasz sobie wreszcie pomóc. Zaburzenia erekcji mogą mieć różne przyczyny.

Co jeśli są symptomem groźnej choroby, która zagraża zdrowiu lub życiu? Nawet gdy imPotencja nie wskazuje na żaden poważniejszy problem zdrowotny, i tak warto ją leczyć – stawką jest Twoje życie seksualne. Nic na tym nie stracisz, możesz za to wiele zyskać.

Problemy z erekcją – nie taki diabeł straszny…

Problemy z erekcją godzą w jedną z ważnych sfer związku partnerskiego. To w kontaktach seksualnych w dużej mierze realizuje się bliskość emocjonalna. Gdyby wykluczyć łóżko z relacji miłosnej, kochankowie pozostaliby z dość ograniczonym repertuarem możliwych sposobów okazywania sobie uczuć.

Dlatego jeśli jesteś w związku i zauważasz u siebie ewidentne objawy zaburzeń erekcji, nie czekaj, aż Twoja relacja się rozsypie. A jeśli jesteś singlem i Problemy z erekcją powstrzymują Cię od wchodzenia w bliskie relacje z kobietami, nie marnuj więcej życia na uniki. Potencja to problem wielu mężczyzn.

Na pewno więcej, niż mówią statystyki, sporządzane przecież na podstawie wizyt u seksuologów. Mężczyźni, którzy mają Problemy z erekcją, nie zgłaszają się na ogół do specjalisty. Żyją z tym jak ze stygmatem, godząc się na wyrzeczenia. Nie wiedzą, jak łatwo można poradzić sobie z tą wstydliwą przypadłością.

Tabletki na potencję – skuteczne rozwiązanie

Przebieg leczenia uzależniony jest od przyczyny zaburzeń erekcji. Najogólniej rzecz biorąc, przyczyny dzielimy na psychogenne oraz somatogenne. W niektórych przypadkach oba te rodzaje czynników uniemożliwiają odbycie satysfakcjonującego stosunku.

Wśród czynników psychogennych najczęstsze są obawy przed niechcianą ciążą, lęk przed chorobami wenerycznymi, kompleksy, niskie poczucie własnej wartości, zahamowania, restrykcyjne poglądy religijne itp.

Zaburzenia erekcji uwarunkowane tego typu przyczynami są wskazaniem do podjęcia psychoterapii. W jej ramach, jeśli zachodzi taka potrzeba, stosuje się dodatkowo tabletki na potencję, które ułatwiają powrót do sprawności seksualnej.

Co do przyczyn somatogennych, u mężczyzn w średnim wieku i starszych najczęściej w grę wchodzą problemy z krążeniem, zaburzenia hormonalne (które są zjawiskiem naturalnym w okresie andropauzy), przerost gruczołu krokowego, nadciśnienie czy choroba wieńcowa.

Młodzi mężczyźni doświadczają problemów z erekcją wskutek stosowania sterydów anabolicznych, które przyspieszają wzrost masy mięśniowej, obniżając jednak w znacznym stopniu apetyt na seks. Nie należy też zapominać o zgubnym wpływie niezdrowej diety i siedzącego trybu życia na potencję.

Po trafnym rozpoznaniu źródła zaburzeń należy podjąć terapię. W leczeniu różnych postaci impotencji stosuje się powszechnie Tabletki na wzwód. Jak one działają i czy nie powodują skutków ubocznych?

potencja

Jak działają Tabletki na wzwód?

Podczas erekcji do członka napływa więcej krwi. Jest więc zrozumiałe, że krążenie odgrywa tu kluczową rolę. Tabletki na potencję wpływają korzystnie na układ krążenia i polepszają drożność naczyń krwionośnych. Dzięki temu łatwiej osiągnąć trwały i mocny wzwód.

Nie wszystkie tabletki na potencję mogą się poszczycić wysokim poziomem skuteczności. Przeciętny konsument, przytłoczony ofertą rynkową, może mieć problem z zakupem odpowiedniego preparatu. Dlatego warto szukać w sieci informacji na temat poszczególnych specyfików.

Na naszej stronie regularnie pojawiają się recenzje coraz to nowych tabletek na potencję. Jeśli masz obawy przed wizytą u lekarza, zawsze możesz, choćby na próbę, kupić preparat dostępny bez recepty. Większość opisywanych przez nas produktów działa niezależnie od tego, co jest przyczyną problemów z erekcją.

Czy tabletki na potencję są bezpieczne?

Te, które mają naturalny skład, są całkowicie bezpieczne w stosowaniu i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Zanim trafią do sprzedaży, poddaje się je szczegółowym badaniom laboratoryjnym. Badania te wykazują zdecydowanie korzystny wpływ preparatów tego typu na cały organizm.

Poprawiają one krążenie, wyrównują poziom cukru we krwi, regulują ciśnienie tętnicze i regenerują nabłonek naczyń krwionośnych. Tabletki na potencję wykorzystuje się nie tylko w leczeniu wstydliwej męskiej przypadłości, ale również w przypadkach nadciśnienia płucnego.

Jak poprawić potencję?

Tabletki na potencję dają trwałe i zauważalne efekty, a w przypadku impotencji uwarunkowanej czynnikami somatogennymi są nie do zastąpienia. Ich działanie może być mniej lub bardziej skuteczne, w zależności od tego, co jesz i czy uprawiasz regularnie sport.

Liczne badania udowodniły, że zbilansowana dieta, bogata w antyoksydanty i witaminy, w znacznym stopniu wpływa na poziom libido. To samo dotyczy aktywności fizycznej – siedzący tryb życia nie sprzyja zachowaniu sprawności seksualnej. Potencję wzmacnia szczególnie wysiłek angażujący całe ciało, np. bieganie.


More about this topic:

Chcesz wiedzieć więcej o Lavimeson Maximum? Zobacz opis i opinie
Najnowsze opinie o Xtrazex. informacje
Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o Penisizexl. Opinie i opis
Vesselivit - najlepsze rozwiązanie problemów. Opis i opinie
Dowiedz się więcej o Expansil Cream. Jakie ma opinie? Działanie
Czy warto kupić Viagmen Xxl i czy ma dobre opinie. Recenzja

Share.