O nas

Dlaczego stworzyłem tę stronę?

Pytanie to jest o tyle uzasadnione, że w internecie roi się od stron poświęconych tematyce health&beauty. Wystarczy jednak pobieżnie je przejrzeć, aby się przekonać, że ta przytłaczająca ilość nie idzie bynajmniej w parze z jakością. Olbrzymia część tego typu serwisów mieni się kompendiami wiedzy, a tymczasem lektura zamieszczanych na nich tekstów pozwala szybko się zorientować, że mają one bardzo mało wspólnego z rzetelnością. Poszczególne zagadnienia omawiane są zdawkowo, pod artykułami nikt się nie podpisuje, a treść bardzo często powielana jest z innych stron.

Serwis Products-Bank powstał na przekór tym tendencjom. Zamierzyłem stworzyć portal, który byłby wiarygodnym źródłem informacji z zakresu health&beauty. Nie tylko dlatego, że interesuję się wszystkim, co związane ze zdrowym stylem życia – moja decyzja była również podyktowana pasją do pisania, której mogę dać tutaj upust 🙂 Każdy temat poprzedzany jest gruntownym researchem, dopóki podejmowane zagadnienie nie zostanie wyczerpane. Znajdziesz tutaj zarówno teksty o charakterze poradnikowym, jak i recenzje preparatów, suplementów i innych produktów służących zdrowiu, odchudzaniu bądź urodzie.

Kim jestem?

Od wielu lat zawodowo zajmuję się pisaniem na tematy związane ze zdrowym stylem życia, aktywnością fizyczną, odchudzaniem, a także wszystkim tym, co wpływa na naszą atrakcyjność fizyczną. Mam więc sporą wiedzę w dziedzinie, której poświęcony jest ten portal. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafię oddzielić to, co wartościowe, od tego, co jest tylko pustym sloganem – co przy researchu do własnych artykułów bardzo się przydaje. Mam nadzieję, że znajdziesz tu to, czego szukasz, a jeśli nie – napisz do mnie, być może podejmę zaproponowany przez Ciebie temat na łamach portalu.

Odnośniki do źródeł zewnętrznych

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji. Czytelnik dzięki temu ma szansę dowiedzenia się czegoś więcej na dany temat.

Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, serwis Products-Bank pobiera z tego tytułu prowizję. Portal https://products-bank.com/ nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.

Zastrzeżenie Prawne

Portal Products-Bank nie ponosi odpowiedzialności za decyzje, jakie czytelnicy podejmą na podstawie informacji i narzędzi udostępnianych na stronie https://products-bank.com/. Całkowite ryzyko związane z wykorzystaniem tychże informacji ponosi użytkownik, także wtedy, gdy poniesie jakąkolwiek szkodę z tego tytułu.

Serwis Products-Bank jest udostępniany bez żadnych oświadczeń ani gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych. Nie zostały złożone żadne oświadczenia ani gwarancje dotyczące serwisu Products-Bank ani zawartych w nim informacji i materiałów.

Treści na Products-Bank udostępniane są wyłącznie w celach informacyjno-edukacyjnych i nie stanowią porady medycznej. Publikowane artykuły nie zastąpią konsultacji z lekarzem lub innym dostawcą usług zdrowotnych. Serwis Products-Bank nie zawiera rekomendacji jakiegokolwiek określonego sposobu leczenia.

Serwis Products-Bank nie ponosi odpowiedzialności za urazy osób lub szkody wyrządzone w mieniu, wynikłe ze stosowania opisywanych produktów, a także z korzystania z informacji lub instrukcji znajdujących się na https://products-bank.com/.

Wszystkie informacje i treści zawarte na stronie zostały opracowane w dobrej wierze oraz przy zachowaniu szczególnej staranności i rzetelności. Serwis nie ponosi jednak odpowiedzialności za aktualność zamieszczonych informacji i opinii ani za skutki wykorzystania przez użytkowników tychże informacji. Informacje zamieszczone na Products-Bank nie stanowią oferty sprzedaży produktów i usług ani jakiejkolwiek innej oferty.

Cała zawartość tej strony (tekst, zdjęcia, grafiki, obrazy, linki, treści audiowizualne, projekt graficzny, kod źródłowy oraz logo itp.) są własnością Products-Bank.com . Użytkownik nie nabiera żadnych praw do nich podczas korzystania ze strony.