Press "Enter" to skip to content

Magnetoterapia z TANERAL PRO – jak pas magnetyczny pomaga przy bólach kręgosłupa? Opinie o produkcie.

Pas magnetyczny Taneral Pro – jak działa ? Dawkowanie, efekty, skutki uboczne

Ból kręgosłupa może skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie, zwłaszcza kiedy odczuwasz go nawet podczas siedzenia i leżenia. Biorąc pod uwagę, że przyczyny bólu mogą być różne, np. wiek, obrzęki pourazowe, reumatyzm czy praca siedząca, trudno dopasować metodę leczenia.

Istnieje jednak na rynku jedno narzędzie, które może pomóc w walce z bólem, bez względu na jego podłoże – TANERAL PRO to pas magnetyczny wspomagający stabilizację odcinka lędźwiowego kręgosłupa, rekomendowany jest nawet przy rehabilitacji.

Magnetoterapia to coraz popularniejszy zabieg, który możesz wykonywać we własnym domu. Wykorzystuje się ją głównie w leczeniu różnego rodzaju chorób stawów, kości, osteoporozy czy bólów kręgosłupa jako alternatywa dla kosztownych leków czy uciążliwej rehabilitacji.

Dzięki oddziaływaniu pola magnetycznego na komórki zostaje przyspieszony proces regeneracji i gojenia, co ma bezpośredni wpływ na zmniejszenie bólu. Tak właśnie działa pas magnetyczny TANERAL PRO przeznaczony do zwalczania bólu w odcinku lędźwiowym różnego pochodzenia.

TANERAL PRO – pas magnetyczny wspomagający stabilizację odcinka lędźwiowego

Pas magnetyczny TANERAL PRO zawiera 12 magnesów o mocy po 500 gaussów każdy. Magnesy są pokryte specjalnym materiałem wspomagającym utrzymaniem prawidłowej temperatury ciała, dzięki czemu podczas stosowania nie odczuwasz żadnego dyskomfortu. Zastosowana Technologia VAP™ (Vertical Air Pressure) chroni kręgosłup przed siłami grawitacji i maksymalnie go odciąża.

Działanie pasa jest proste i opiera się na trzech fazach:

  • Regeneracja: kuracja biologiczna z wykorzystaniem energii z magnesów. W rezultacie poprawia się krążenie krwi i zwiększa się siła mięśniowa.
  • Stabilizacja: asekuracja ortopedyczna. Dzięki niej zmniejszają się tarcia stawowe i tym samym zwiększa ogólny komfort przy aktywności ruchowej.
  • Akupresura magnetyczna: masaż punktowy wypukłymi magnesami. Tkanki otrzymują więcej tlenu, przez co poprawia się ogólna sprawność organizmu.

Taneral Pro
Wykorzystaj wyjątkową promocję i zamów Taneral Pro w atrakcyjnej cenie! Dołącz do klubu rabatowego i otrzymaj 50% zniżki! Taneral Pro zamówisz na oficjalnej stronie producenta.

Ograniczony czas promocji:
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas

Profesjonalne połączenie magnetoterapii i rehabilitacji
Kręgosłup jest bardzo ważną częścią ciała, ponieważ to na nim opierają się organy wewnętrzne i mięśnie. Stawy kręgosłupa zużywają się wraz z wiekiem, a degeneracja lędźwiowego odcinka kręgosłupa jest nieunikniona.

Nie pomaga również nadwaga, intensywna praca fizyczna, dźwiganie ciężkich rzeczy czy też przebyte urazy. Z czasem zaczynasz odczuwać sztywnienie i potworny ból, który uniemożliwia wykonanie nawet najprostszej czynności. Jest to groźny sygnał, ponieważ w następstwie mogą rozwijać się stany zapalne i ciężkie zwyrodnienia, a także mogą wystąpić takie dolegliwości jak wrzody żołądka, problemy z wątrobą i inne dolegliwości gastryczne.

Niestety, komórki tkanki chrzęstnej oraz mazi stawowej nie mają zdolności regeneracyjnych, co oznacza, że ulgę w bólu mogą przynieść tylko bodźce zewnętrzne. Najlepszym połączeniem okazuje się magnetoterapia oraz rehabilitacja, które zapewniają wielokierunkowe działanie zewnętrzne: eliminację bólu, odbudowę zniszczonych stawów kręgosłupa oraz ochronę przed kolejnymi uszkodzeniami.

To zapewnia TANERAL PRO, czyli silnie regenerująca metoda biomagnetyczna pod postacią specjalnego pasa, opracowanego przez naukowców z Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Toronto.

Taneral Pro

TANERAL PRO – opinie
Zwolennicy pasa magnetycznego zwracają uwagę, że TANERAL PRO pomaga nie tylko w walce z bólem kręgosłupa, ale też rozluźnia napięte mięśnie i pomaga zrelaksować się po ciężkim dni. W opiniach możesz przeczytać, że po ten pas magnetyczny sięgają nie tylko osoby starsze, ale też młode, na przykład kobiety, które z racji pracy muszą codziennie chodzić na wysokich obcasach i odczuwają przez to ogromny dyskomfort, zwłaszcza na koniec dnia. Po pas sięgają również osoby mające siedzący lub stojący tryb pracy.

Opinie o TANERAL PRO wskazują, że jest to produkt wykonany z wysokogatunkowych materiałów, o solidnej konstrukcji, bezpieczny w użytkowaniu, a także dający swobodę, przez co można go używać nawet poza domem. Nie bez znaczenia jest łatwa dostępność produktu.

Pas Taneral Pro opinie na forum, recenzje. Co mówią użytkownicy?

Opinie ekspertów potwierdzają skuteczność tego produktu. Jego producent chce zagwarantować oryginalność swojego produktu i utrzymać dobre opinie i komentarze, a także tysiące recenzji wszystkich klientów.
Dlatego nie znajdziesz go w sklepach zielarskich lub aptekach, ale na oficjalnej stronie producenta. Poniżej przedstawiamy opinie klientów:

Moje problemy z kręgosłupem zaczęły się, gdy skończyłam 45 lat. Całe życie pracowałam jako fryzjerka, więc ponad 20 lat przepracowałam na stojąco, co dało się we znaki moim plecom. Trudno mi było nawet wykonać najkrótsze czynności, bez przepraszania klientki i siedzącego odpoczynku chociaż na chwilę. Próbowałam tabletek, żelów, masaży – nic nie było w stanie mi pomóc aż w końcu pojawił się TANERAL PRO. Pierwsze dolegliwości ustąpiły po tygodniu, a całkowita poprawa po 12 dniach. Dziękuję!

Nie zdawałem sobie sprawy, czym jest ból, dopóki nie zaczął dokuczać mi kręgosłup. Po tym, jak kilka lat temu spadłem ze schodów, wszystko się zaczęło: ból pleców, kręgosłupa i bioder. Doszło do tego, że nie przespałem ani jednej nocy bez przebudzenia się z powodu tych dolegliwości i tabletki przeciwbólowe już na mnie nie działały. Powiedziałem: dość! Całe szczęście, że trafiłem na TANERAL PRO, który mogę powiedzieć, że pomógł mi błyskawicznie. Nareszcie mogę wrócić do ukochanych spacerów i zabawy z wnukami.

Pas magnetyczny Taneral Pro gdzie kupić? Cena apteka, sklep

Użyj tego linku, aby otrzymać zniżkę 50%:

Bestseller!Taneral Pro


Gdzie kupić pas magnetyczny TANERAL PRO?
Noszenie pasa magnetycznego to bezpieczna i nieinwazyjna metoda walki z bólem i reumatyzmem. Jednak, żeby magnetoterapia była skuteczna, należy dobrze wybrać źródło pochodzenia produktu.

Rekomendujemy zakup pasa magnetycznego TANERAL PRO bezpośrednio na stronie producenta, aby uniknąć ryzyka podróbek i zyskać gwarancję producenta, a przede wszystkim, aby być pewnym efektów kuracji i raz na zawsze zapomnieć o bólu kręgosłupa.

Sending
User Rating 5 (1 vote)

Recenzje najnowszych produktów dla zdrowego trybu życia

Comments are closed.

Używamy plików cookie na naszej stronie.

Potwierdź, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Polityka prywatności